ارتباط با ما

به راحتی می توانید با پرسیدن سوالات خود از ما، در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را بیابید.
نگران نباشید هیچ هزینه ای برای مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟
یا سوال دارید!

درخواست یا سوال خود را ثبت کنید ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. 

آدرس

مشهد، بلوار موسوی قوچانی، برج فدک، بلوک آ شمالی، واحد 308

faq

سوالات رایج

شاید مشکل یا سوال شما در بین سوالات زیر باشد، قبل از هر گونه تماسی می توانید این سوالات را مرور کنید.

هر دوره ای متفاوت است، بعضی از دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شوند در مقابل بعضی ها به صورت آفلاین در سایت قابل دسترسی هستند، توضیحات در مورد نحوه برگزاری دوره در هر دوره به صورت جداگانه است. اگر آن را نیافتید با ما تماس بگیرید.

دسترسی شما به دوره به صورت نامحدود و دائمی خواهد بود. تمامی دوره ها و محصولاتی که در سایت به فروش می رسند، به صورت دائمی به شما واگذار خواهند شد.

در مورد دوره های آنلاین بعد از گذشت 2 جلسه از دوره می توانید با ما تماس بگیرید و از دوره انصراف بدهید. بسته به شرایط همه یا بیش از 80 درصد هزینه دوره به شما باز خواهد گشت. (هر دوره قوانین انصراف خاص خودش را خواهد داشت.)

در مورد دوره های آفلاین هم چون 3 جلسه ابتدائی هر دوره رایگان است، بعد از تهیه دوره، چون به محتوای آن دسترسی یافته اید، امکان برگشت وجه وجود ندارد. البته در مورد دوره های آفلاین قوانین خاصی است که می توانید در صورت بروز مشکل با ما تماس گرفته و قضیه را با ما در جریان بگذارید.

در آخر رضایت دانشجویان برای ما مهم است.

برای وردپرس که تقریباً با هر سیستمی که به اینترنت اتصال داشته باشد، می توانید کار را پیش ببرید. ولی برای برنامه نویسی بسته به زبانی که می خواهید برنامه بنویسید، ممکن است سیستم متفاوتی نیاز داشته باشید.

ولی به طور کل همه لب تاب ها و یا کامپوتر های امروزی برای 80 درصد زبان های برنامه نویسی جوابگو هستند و نیاز به خرید سیستم خیلی قوی نیست.

بله، سعی ما بر این است که محتوای هر دوره را هر ماه بروز کنیم، و مطالب جدید را در سایت قرار می دهیم که در دسترسی هنرجویان قرار دارد.